artičoke v kisu, natureta, 290g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

artičoke v kisu, natureta, 290g

Pakiranje: 290 g

od3,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,49–3,99 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 12,03 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,49 €

12,03 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,49 €

12,03 €/kg

artičoke v kisu, natureta, 290 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,99 €

13,76 €/kg

Artičoke Natureta 290 g