jušne kroglice land leben, 400 g
Spar
Mercator
Tuš

land leben

jušne kroglice land leben, 400 g

Pakiranje: 400 g

od2,65 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,65–2,69 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 6,63 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,65 €

6,63 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,68 €

6,70 €/kg

Jušne Kroglice Land Leben 400 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,69 €

6,73 €/kg

jušne kroglice, land, 400 g