ketchup blagi, zvijezda, 500g
Spar
Mercator
Tuš

zvijezda

ketchup blagi, zvijezda, 500g

Pakiranje: 500 g

od2,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,49–2,56 € · prihranite do 0,07 €

Cena na enoto: od 4,98 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,49 €

4,98 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €

4,98 €/kg

blagi ketchup, zvijezda, 500 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,56 €

5,12 €/kg

Blagi Ketchup Zvijezda 500 g