deodorant stik, bright bouqet, rexona, 50 ml
Spar
Tuš

rexona

deodorant stik, bright bouqet, rexona, 50 ml

Pakiranje: 50 ml

od2,75 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,75–5,49 € · prihranite do 2,74 €

Cena na enoto: od 55,00 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,24 €2,75 €-15%

55,00 €/L

Antiperspirant Rexona, Bright Bouqet, v stiku, 50 ml

Spar

Spar

Na zalogi

5,49 €

109,80 €/L

deo stick bright bouquet, rexona, 50ml