citronka original, dr. oetker, 90g
Spar
Mercator
Tuš

dr. oetker

citronka original, dr. oetker, 90g

Pakiranje: 90 g

od3,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,49–3,79 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 38,78 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,49 €

38,78 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,59 €+1%

39,89 €/kg

citronka, dr. oetker, 90 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,79 €

42,11 €/kg

Citronka Dr. Oetker 90 g