feferoni polpekoči, natureta, 480g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

feferoni polpekoči, natureta, 480g

Pakiranje: 480 g

od3,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,49–3,99 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 7,27 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,49 €

7,27 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,49 €+25%

7,27 €/kg

polpekoči feferoni, natureta, 480 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,99 €

8,31 €/kg

Polpekoči feferoni Natureta, 480g