pšenični zdrob bebe, zlato polje, 250g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

pšenični zdrob bebe, zlato polje, 250g

Pakiranje: 250 g

od0,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,99–1,39 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 3,96 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,99 €

3,96 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,99 €

3,96 €/kg

pšenični zdrob, zlato polje, 250 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,39 €

5,56 €/kg

Instant Pšenični Zdrob Bebe 250 g