dekor pisane mrvice, dr. oetker, 80g
Spar
Mercator
Tuš

dr. oetker

dekor pisane mrvice, dr. oetker, 80g

Pakiranje: 80 g

od1,65 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,65–1,87 € · prihranite do 0,22 €

Cena na enoto: od 20,62 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,65 €

20,63 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,69 €

21,13 €/kg

dekor pisane drobtinice, dr. oetker, 80 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,87 €

23,38 €/kg

Mrvice Dr.Oetker, pisane, 80 g