bio koruza, natureta, 300g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

bio koruza, natureta, 300g

Pakiranje: 300 g

od2,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,49–2,59 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 8,30 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,49 €+11%

8,30 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €+9%

8,30 €/kg

bio sladka koruza, natureta, 300 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,59 €

8,63 €/kg

Bio Koruza Natureta 300 g