paprika dimljena sladka začimbna , mleta, kotányi, 50g
Spar
Mercator
Tuš

kotanyi

paprika dimljena sladka začimbna , mleta, kotányi, 50g

Pakiranje: 50 g

od2,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,29–2,39 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 45,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,29 €

45,80 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,29 €

45,80 €/kg

dimljena sladka mleta paprika, kotanyi, 50 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,39 €

47,80 €/kg

Dimljena Sladka Mleta Paprika Kotanyi 50 g