blazinice, pillows duo, 250 g
Spar
Mercator

lino

blazinice, pillows duo, 250 g

Pakiranje: 250 g

od2,19 €najceneje v Spar

2 trgovini · 2,19–3,39 € · prihranite do 1,20 €

Cena na enoto: od 8,76 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,27 €2,19 €-33%

8,76 €/kg

žitne blazinice polnjene z mlečno in kakavovo kremo, lino pillows duo, podravka, 250g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €+44%

13,56 €/kg