kosmiči fitness protein, choco, nestle, 310 g
Spar
Mercator
Tuš

nestle

kosmiči fitness protein, choco, nestle, 310 g

Pakiranje: 310 g

od2,93 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,93–4,99 € · prihranite do 2,06 €

Cena na enoto: od 9,45 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,89 €2,93 €-40%

9,45 €/kg

kosmiči z okusom kakava, fitness protein, nestle, 310g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,19 €

13,52 €/kg

Kosmiči Nestle, Fitness protein, choco, 310 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,99 €

16,10 €/kg