mleta kava rossa, lavazza, 250 g
Spar
Mercator
Tuš

lavazza

mleta kava rossa, lavazza, 250 g

Pakiranje: 250 g

od7,94 €najceneje v Spar

3 trgovine · 7,94–11,49 € · prihranite do 3,55 €

Cena na enoto: od 31,76 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

7,94 €+25%

31,76 €/kg

mleta kava qualita rossa, lavazza, 250g

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,79 €

35,16 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

11,49 €

45,96 €/kg

Kava Qualita Rossa Lavazza 250 g