luštrek narezani, kotányi, 12g
Spar
Mercator
Tuš

kotanyi

luštrek narezani, kotányi, 12g

Pakiranje: 12 g

od1,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,79–1,85 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 149,17 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

1,79 €

149,17 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,79 €

149,17 €/kg

narezani luštrek, kotanyi, 12 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,85 €

154,17 €/kg

Narezani Luštrek Kotanyi 12 g