100 % pomarančni džem, st. dalfour, 284 g
Spar
Mercator

st.dalfour

100 % pomarančni džem, st. dalfour, 284 g

Pakiranje: 284 g

od4,39 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 15,46 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,39 €

15,46 €/kg

džem pomaranča, st.dalfour, 284g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,39 €

15,46 €/kg