brokolijeva juha s popečenimi kruhki cup a soup, knorr, 16g
Spar
Mercator
Tuš

knorr

brokolijeva juha s popečenimi kruhki cup a soup, knorr, 16g

Pakiranje: 16 g

od1,09 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 68,13 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,09 €+10%

68,13 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,09 €+10%

68,13 €/kg

brokolijeva juha s popečenimi kruhki cup a soup, knorr, 16 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,09 €

68,13 €/kg

Cup a Soup Brokolijeva Juha s Popečeni Kruhki Knorr 16 g