mešanica za makarone s 4 siri, maggi, 30g
Spar
Mercator
Tuš

maggi

mešanica za makarone s 4 siri, maggi, 30g

Pakiranje: 30 g

od1,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,99–2,29 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 66,33 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €

66,33 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €

66,33 €/kg

Mešanica Maggi Ideja za Makarone s 4 Siri 30 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,29 €

76,33 €/kg

mešanica začimb za makarone 4 siri, maggi, 30 g