mešanica poprov v zrnju, maestro, 14g
Spar
Mercator
Tuš

maestro

mešanica poprov v zrnju, maestro, 14g

Pakiranje: 14 g

od1,09 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,09–1,39 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 77,86 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €1,09 €-16%

77,86 €/kg

pisani poper v zrnu, maestro, 14 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €

92,14 €/kg

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,39 €

99,29 €/kg

Pisani Poper v Zrnu Maestro 14 g