paradižnikova omaka s česnom aglio, barilla, 400 g
Spar
Mercator

barilla

paradižnikova omaka s česnom aglio, barilla, 400 g

Pakiranje: 400 g

od2,49 €najceneje v Spar

2 trgovini · 2,49–2,99 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 6,23 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,49 €

6,23 €/kg

paradižnikova omaka s česnom, rdečim vinom in zelišči, barilla, 400g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

7,48 €/kg