rezine sira mozzarella, zanetti, pakirano, 120 g
Spar
Mercator

zanetti

rezine sira mozzarella, zanetti, pakirano, 120 g

Pakiranje: 120 g

od2,79 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 23,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €

23,25 €/kg

sir mozzarella, rezine, zanetti, 120g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €

23,25 €/kg