lovor list maestro, podravka, 5g
Spar
Mercator
Tuš

maestro

lovor list maestro, podravka, 5g

Pakiranje: 5 g

od1,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,09–1,15 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 218,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,09 €+33%

218,00 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,09 €

218,00 €/kg

lovorov list, maestro, 5 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,15 €

230,00 €/kg

Lovorov List Maestro 5 g