nega za lase fructis hairfood banana, garnier, 390 ml
Mercator
Tuš

garnier - fructis

nega za lase fructis hairfood banana, garnier, 390 ml

Pakiranje: 390 ml

od3,52 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,52–7,99 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 9,03 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,52 €

9,03 €/L

Maska Fructis, Banana Hair food, 390 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

7,99 €

20,49 €/L