fižol s prekajenimi svinjskimi rebri, gavrilović, 300 g
Spar
Mercator

gavrilović

fižol s prekajenimi svinjskimi rebri, gavrilović, 300 g

Pakiranje: 300 g

od3,79 €najceneje v Spar

2 trgovini · 3,79–4,19 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 12,63 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,79 €

12,63 €/kg

fižol s prekajenimi svinjskimi rebri, gavrilović, 300g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,19 €+1%

13,97 €/kg