mleta kava flora, barcaffe, 200 g
Spar
Mercator
Tuš

barcaffe

mleta kava flora, barcaffe, 200 g

Pakiranje: 200 g

od4,76 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 4,76–5,49 € · prihranite do 0,73 €

Cena na enoto: od 23,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

4,76 €

23,80 €/kg

Kava Barcaffe, Flora, KD Rainforest, 200 g

Spar

Spar

Na zalogi

5,18 €

25,90 €/kg

pražena mleta kava flora, barcaffe, 200g

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,49 €

27,45 €/kg