napolitanke, rum choco wafers, koestlin, 200 g
Mercator
Tuš

koestlin

napolitanke, rum choco wafers, koestlin, 200 g

Pakiranje: 200 g

od2,89 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,89–2,99 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 14,45 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,89 €

14,45 €/kg

Napolitanke Koestlin, Rum Choco, 200 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €2,99 €-12%

14,95 €/kg