žafranika cvet, maestro, 10g
Spar
Mercator
Tuš

maestro

žafranika cvet, maestro, 10g

Pakiranje: 10 g

od3,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,29–3,39 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 329,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,29 €

329,00 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,29 €

329,00 €/kg

žafranika v cvetu, maestro, 10 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,39 €

339,00 €/kg

Žafranika Maestro 10 g