zemlja za orhideje, substral, 3 l
Mercator
Tuš

substral

zemlja za orhideje, substral, 3 l

Pakiranje: 3 L

od6,79 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 6,79–6,89 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 2,26 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

6,79 €

2,26 €/L

Zemlja za Orhideje Substral 3 l

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,89 €

2,30 €/L