bio kisla smetana, krepko, 200 g
Spar
Mercator

krepko eko

bio kisla smetana, krepko, 200 g

Pakiranje: 200 g

od1,19 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 5,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,19 €

5,95 €/kg

bio kisla smetana, 18%m.m., krepko, 200g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €

5,95 €/kg