teranov liker, vinakras, 14,5 % alkohola, 0,5 l
Mercator
Tuš

vinakras teranov liker

teranov liker, vinakras, 14,5 % alkohola, 0,5 l

Pakiranje: 500 ml

od6,99 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 6,99–8,49 € · prihranite do 1,50 €

Cena na enoto: od 13,98 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

6,99 €

13,98 €/L

Teranov Liker alk. 14,8 % vol. 0,5 L

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,49 €

16,98 €/L