olupljen in pečen kostanj, maroni, fast snack, 150 g
Spar
Mercator
Tuš

fast snack

olupljen in pečen kostanj, maroni, fast snack, 150 g

Pakiranje: 150 g

od2,51 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,51–2,59 € · prihranite do 0,08 €

Cena na enoto: od 16,73 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,51 €

16,73 €/kg

Olupljen in Pečen Kostanj Maroni Fast Snack 150g

Spar

Spar

Na zalogi

2,59 €+45%

17,27 €/kg

pečen kostanj, olupljen, maroni, fast snack, 150 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,59 €

17,27 €/kg