čevapčiči šiš, ave grill, 480 g
Spar
Mercator
Tuš

ave grill

čevapčiči šiš, ave grill, 480 g

Pakiranje: 480 g

od5,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,29–5,49 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 11,02 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,29 €

11,02 €/kg

šiš čevapčiči, ave grill, 480g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

5,29 €+43%

11,02 €/kg

Šiš čevapčiči AVE Grill, 480 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,49 €+45%

11,44 €/kg