mešanica za špagete bolognese, fant, 58g
Spar
Mercator
Tuš

fant

mešanica za špagete bolognese, fant, 58g

Pakiranje: 58 g

od1,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,29–1,79 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 22,24 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,79 €1,29 €-28%

22,24 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,79 €+34%

30,86 €/kg

začimbna mešanica za špagete bolognese, fant, 58 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,79 €

30,86 €/kg

Mešanica Fant za Špagete Bolognese 58 g