keksi plus, čokolada, plazma, 135 g
Mercator
Tuš

plazma

keksi plus, čokolada, plazma, 135 g

Pakiranje: 135 g

od1,75 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,75–1,89 € · prihranite do 0,14 €

Cena na enoto: od 12,96 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,75 €

12,96 €/kg

Keksi Plazma, Plus, čokolada, 135 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,89 €

14,00 €/kg