cappuccino, fontana, franck, 144 g
Spar
Mercator
Tuš

franck

cappuccino, fontana, franck, 144 g

Pakiranje: 144 g

od2,29 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,29–2,99 € · prihranite do 0,70 €

Cena na enoto: od 15,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,33 €2,29 €-2%

15,90 €/kg

Napitek Franck, Cappuccino, Fontana, 144 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

2,88 €

20,00 €/kg

cappuccino fontana ledene kocke, franck, 8/1, 148g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

20,76 €/kg