bio zelene izkoščičene olive v slanici, iliada, 370g
Spar
Mercator

iliada

bio zelene izkoščičene olive v slanici, iliada, 370g

Pakiranje: 370 g

od3,04 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 3,04–3,05 € · prihranite do 0,01 €

Cena na enoto: od 8,22 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,59 €3,04 €-15%

8,22 €/kg

bio zelene olive brez koščic v slanici, iliada, 370 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,59 €3,05 €-15%

8,24 €/kg