100 % sadni namaz češnja, menz & gasser, 240 g
Spar
Mercator

menz & gasser

100 % sadni namaz češnja, menz & gasser, 240 g

Pakiranje: 240 g

od4,59 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 19,13 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,59 €+25%

19,13 €/kg

sadni namaz češnja, menz&gasser, 240g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,59 €+25%

19,13 €/kg