skyr, vanilija, mu, 2 x 140 g
Mercator
Tuš

mu

skyr, vanilija, mu, 2 x 140 g

Pakiranje: 280 g

od1,49 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,49–1,99 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 5,32 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,49 €

5,32 €/kg

Jogurt Mu Skyr, vanilja, 2 x 140 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €+25%

7,11 €/kg