suhi domači ocvirki, ave, pakirano, 200 g
Spar
Mercator

ave

suhi domači ocvirki, ave, pakirano, 200 g

Pakiranje: 200 g

od3,99 €najceneje v Spar

2 trgovini · 3,99–4,99 € · prihranite do 1,00 €

Cena na enoto: od 19,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,99 €3,99 €-20%

19,95 €/kg

domači suhi ocvirki, ave, 200g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,99 €

24,95 €/kg