mleta kava rwanda single origin, 100 % arabica, barcaffe, 200 g
Spar
Mercator
Tuš

barcaffe

mleta kava rwanda single origin, 100 % arabica, barcaffe, 200 g

Pakiranje: 200 g

od7,69 €najceneje v Spar

3 trgovine · 7,69–7,79 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 38,45 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

7,69 €

38,45 €/kg

mleta kava rwanda, barcaffe, 200g

Tuš

Tuš

Na zalogi

8,29 €7,69 €-7%

38,45 €/kg

Kava Barcaffe, Single origin Rwanda, KD, 200 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

7,79 €

38,95 €/kg