kuskus, zlato polje, 250g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

kuskus, zlato polje, 250g

Pakiranje: 250 g

od1,35 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,35–1,59 € · prihranite do 0,24 €

Cena na enoto: od 5,40 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,59 €1,35 €-15%

5,40 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €

6,36 €/kg

kus kus, zlato polje, 250 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,59 €

6,36 €/kg

Instant Kus Kus Zlato Polje 250 g