extra malinin džem, bakina tajna, 375 g
Spar
Mercator
Tuš

bakina tajna

extra malinin džem, bakina tajna, 375 g

Pakiranje: 375 g

od5,69 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,69–5,99 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 15,17 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,69 €+33%

15,17 €/kg

extra džem malina, bakina tajna, 375g

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,69 €+19%

15,17 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,99 €

15,97 €/kg

Džem extra Bakina Tajna, malina, 375 g