kava cappuccino, nescafe, 108 g
Spar
Mercator

nescafe

kava cappuccino, nescafe, 108 g

Pakiranje: 108 g

od2,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 27,69 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €+25%

27,69 €/kg

instant cappuccino, nescafe, 8/1, 108g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €+50%

27,69 €/kg