riž za hitro pripravo, zlato polje, 600g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

riž za hitro pripravo, zlato polje, 600g

Pakiranje: 600 g

od4,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,29–5,19 € · prihranite do 0,90 €

Cena na enoto: od 7,15 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,29 €

7,15 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,29 €

7,15 €/kg

vakumiran riž za hitro pripravo, zlato polje, 600 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,19 €

8,65 €/kg

Riž Zlato polje, za hitro pripravo, 600g