kava v kapsulah, classico lungo, illy, 10/1, 57 g
Spar
Mercator

illy

kava v kapsulah, classico lungo, illy, 10/1, 57 g

Pakiranje: 57 g

od6,19 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 108,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

6,19 €

108,60 €/kg

kava v kapsulah classico lungo, illy, 10/1, 57g

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,19 €

108,60 €/kg