prosena kaša, zlato polje, 500g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

prosena kaša, zlato polje, 500g

Pakiranje: 500 g

od2,17 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,17–2,29 € · prihranite do 0,12 €

Cena na enoto: od 4,34 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,17 €

4,34 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €

4,38 €/kg

prosena kaša, zlato polje, 500 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,29 €

4,58 €/kg

Kaša Zlato polje, prosena, 500 g