instant kava mild, barcaffe, 200 g
Spar
Mercator
Tuš

barcaffe

instant kava mild, barcaffe, 200 g

Pakiranje: 200 g

od8,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 44,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

8,99 €

44,95 €/kg

instant kava, barcaffe classic mild, 200g

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,99 €

44,95 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

8,99 €

44,95 €/kg

Kava instant Barcaffe, Mild, 200 g