manj sladek brusnični džem, natureta, 250 g
Spar
Mercator

natureta

manj sladek brusnični džem, natureta, 250 g

Pakiranje: 250 g

od3,39 €najceneje v Spar

2 trgovini · 3,39–3,49 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 13,56 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,39 €

13,56 €/kg

džem brusnica manj sladek, natureta, 250g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,49 €

13,96 €/kg