sadni jogurt z musliji, več okusov, zott jogobella, 200 g
Mercator
Tuš

zott jogobella

sadni jogurt z musliji, več okusov, zott jogobella, 200 g

Pakiranje: 200 g

od0,85 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 0,85–0,89 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 4,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,85 €

4,25 €/kg

Jogurt Jogobella musli, Zott jagoda,banana in malina, 200g

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,89 €+5%

4,45 €/kg