keks oblit z belo čokolado, oreo, 246 g
Spar
Mercator

oreo

keks oblit z belo čokolado, oreo, 246 g

Pakiranje: 246 g

od4,29 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 17,44 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,29 €

17,44 €/kg

keksi oreo bela čokolada, 246g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,29 €

17,44 €/kg