instant juha z rezanci raca cup noodles roasted duck, nissin, 65g
Spar
Mercator
Tuš

nissin

instant juha z rezanci raca cup noodles roasted duck, nissin, 65g

Pakiranje: 65 g

od1,59 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,59–2,49 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 24,46 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,59 €

24,46 €/kg

Juha Cup Nissin raca, 65 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,49 €+25%

38,31 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €+101%

38,31 €/kg

instant juha z raco, cup noodles, nissin, 65 g